Pytania i odpowiedzi

W tym miejscu znajdziesz najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. Mamy nadzieję, że będą przydatne!

Nie. Dostęp do kursów jest bezpłatny.

Tak. Do udziału w naszych kursach zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane ich tematyką. Mogą one być użyteczne także dla pracowników bibliotek szkolnych, pedagogicznych czy wojskowych, dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, osób zatrudnionych w domach kultury i innych gminnych instytucjach.

Nie. Możesz uczyć się tak długo, jak potrzebujesz.

Tak, otrzymasz certyfikat elektroniczny, który wydrukujesz na swojej drukarce. Certyfikat możesz wygenerować klikając w przycisk „Pobierz certyfikat”. Opcja ta będzie aktywna wówczas, gdy zaliczysz testy widoczne pod modułami.

Przede wszystkim będzie Ci potrzebny komputer z dostępem do internetu i zwykła przeglądarka. Do odczytania niektórych materiałów może być potrzebna przeglądarka plików PDF lub dokumentów tekstowych.

Skorzystaj z opcji odzyskiwania hasła. Podczas logowania się kliknij tekst „Nie pamiętasz hasła? Wpisz swój e-mail - wyślemy Ci hasło na wskazany adres”. Następnie po prostu wpisz swój adres mailowy i sprawdź zawartość skrzynki - nowe hasło powinno już tam być! W razie dalszych problemów, kliknij w przycisk „POMOC” znajdujący się po prawej stronie kursu. Tam znajdziesz kontakt do osoby, która Ci pomoże.

Last modified: Saturday, 16 January 2021, 8:30 PM